Weekend z "Tysiącem pięter": Wieżyczka.pl #4

Kim jest nowa dziewczyna Corda?

Jeszcze nie tak dawno pisaliśmy o związku Panny Rodd-Danson i Pana Andertona (Patrz: Dajemy im tydzień! oraz Kto kogo rzuci?), a tymczasem przeszedł on już do historii! Co więcej, wszystko wskazuje na to, że słynący ze swej słabości do płci pięknej Cord znalazł już sobie pocieszenie! Tożsamość “nowej dziewczyny”, która po raz pierwszy była widziana w trakcie tradycyjnej imprezy w posiadłości Andertonów na rozpoczęcie szkoły, do tej pory stanowiła dla wszystkich tajemnicę. Aż do dziś!

Tajemniczą dziewczyną jest Rylin Myers, mieszkanka najniższych pięter! (32! Czy w ogóle można tam funkcjonować?) Jak dowiedzieliśmy się od uczestników imprezy, dziewczyna znalazła się na 969 piętrze służbowo - jako pomoc domowa. Od tamtej pory była tam zresztą widziana już kilkakrotnie. Młody Anderton znany jest wszystkim ze swej słabości do tradycji, a ludzka służba nie jest czymś nowym w apartamencie jego rodziny. Tylko czy panna Myers rzeczywiście ma tam sprzątać?

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że Rylin Myers nie jest stanu wolnego. Dziewczyna była wielokrotnie widziana w trakcie podrzędnych imprez ze swoim chłopakiem Hiralem Karadjanem - znanym ze swej dilerskiej działalności. Redaktorzy Wieżyczki.pl poddają w wątpliwość prawdziwe motywy Rylin. Czekamy na wielki skandal i solennie obiecujemy skrupulatne informowanie o przebiegu zdarzeń. Sami zainteresowani nie komentują całej sytuacji. 

Komentarze (1389):


Nadia222176155:
Czyli piętro decyduje o wartości człowieka? Dobrze wiedzieć!

LcxD:
Czy ktoś ma namiary na tego Hirala?

Vekdkdjjdh488:
Riley, dlaczego się nie chwaliłaś?

E. E.:
Daję im tydzień!

You Might Also Like

0 komentarze