Weekend z "Tysiącem pięter"; Wieżyczka.pl #3

Eris spada na dno!

Nazwisko Rodd-Danson nie schodzi z afisza! Ledwo informowaliśmy Was o zerwaniu Panny Eris i Młodego Andertona (Patrz: Kim jest nowa dziewczyna Corda?), a jedyna dziedziczka rodzinnej fortuny znowu zostaje gwiazdą kolejnej plotki! I to tym razem nie byle jakiej! Myśleliście, że testy na pokrewieństwo zarządzone przez Pana Rodd-Dansona to przesada? Ha! Ktoś tu miał jednak nosa! Panna Eris nie jest córką Rodd-Dansona! Powtarzamy: panna Eris nie jest córką Rodd-Dansona!

Nasz informator powiadomił nas, że pan Rodd-Danson w pośpiechu opuścił swój apartament, a jego śladem wkrótce podążyły małżonka i córka. Panna Eris musi pożegnać się z perspektywą pokaźnej sumki. Jej przyszłością są obecnie stare ciuchy i klitka jako mieszkanie (które musi dzielić z karaluchami!). Chyba wszyscy musimy pożegnać się z wizją kolejnej imprezy stulecia (Patrz: Jeśli Was tam nie było, tak naprawdę się nie liczycie) - panna Eris raczej nie ma powodów by w tym roku świętować swoje urodziny. 

Panna Eris Już-nie-Rodd-Danson widywana jest ostatnio w towarzystwie dziewczyny z niższych pięter - Marial V. Czy to przyjaźń czy to już kochanie? Na to pytanie odpowiemy niedługo. Sama zainteresowana nie chciała skomentować sytuacji związanej ze swoim ojcem. A szkoda! Umieramy z niecierpliwości by zadać jej nurtujące nas od dawna pytanie: Czy na dnie naprawdę jest tak dennie?

Komentarze (2843):


Mxxxxx87:
Cordon, nie chwaliłeś się, że rzucono cie dla dziewczyny!

Bruce838748:
Eris, zawsze możesz sprawdzić się w roli utrzymanki!

AFpiekna:
Bardzo proszę administratora o usunięcie powyższego posta ze strony. 

niewaszzasranyinteres:
jak wyżej. 

You Might Also Like

0 komentarze