Weekend z "Tysiącem pięter": Wieżyczka.pl #2

Gdzie spędziła wakacje Leda Cole?

Wszyscy wiemy o tym, że mieszkańcy wyższych pięter lubią nieco podkoloryzowywać  rzeczywistość, ale kłamać też trzeba umieć! Panna Leda Cole ewidentnie powinna pobrać kilka lekcji od swoich przyjaciółek. Nasze źródło informuje, że tym razem nie spędziła ona wakacji razem ze swoją rodziną, a choć prawdziwe miejsce jej pobytu owiane jest tajemnicą, Wieżyczka.pl rozwikłała dla Was ów zagadkę! I nie chodzi nam o kolejną ucieczkę do Vegas (Patrz: Czy mamy kolejny ślub roku?)

Panna Cole zawsze lubiła się bawić, ale tym razem sytuacja chyba wymknęła się spod kontroli! Ostatnie tygodnie Leda spędziła w ośrodku odwykowym! Ale to nie koniec niespodzianek! Wszystko wskazuje na to, że powodem załamania Panny Cole są wydarzenia jakie rozegrały się w trakcie wycieczki na narty! (Patrz: Co się działo w górach?, czyli liczne złamania kończyn i serc) Nasz informator potwierdza, że w całą sytuację zamieszana jest osoba młodego Fullera!

Przypominamy o donosie w sprawie zmiany relacji Avery i Atlasa (Patrz: Wiemy kto jest wybrankiem Panny Fuller!), który rzuca zupełnie nowe światło na całą sytuację. Czyżby młody Fuller stał się kością niezgody dla przyjaźni Avery i Ledy?  Znając charaktery obu panien, możemy spodziewać się sporych emocji - będziemy Was informować na bieżąco! Liczymy na walkę w galarecie! Ostrzcie tipsy drogie panie!

Komentarze (3008):


Bruce838748:
Walka w galarecie? Piszę się na to!

AndertonC:
Leda, z kim teraz będę imprezować?

28737r2938ss:
Daję jej tydzień!

LcxD:
Widać że nie macie o czym pisać! Rodzinne wakacje były za nudne i trzeba było wymyślać coś innego?

You Might Also Like

0 komentarze