June Wrap upCieszę się, że ten styl podsumowań przypadł Wam do gustu. Też go lubię toteż prawdopodobnie zagości na blogu na dłużej. Kto się cieszy łapka w górę! Tradycyjnie już rozłożę ręce i zadam Wam krótkie pytanie; kiedy upłynął czerwiec? Wiem, że prawdopodobnie wielu z Wam ten miesiąc wydawał się wręcz nienaturalnie długi (niby blisko do wakacji, a tak daleko, co?), ale jak dla mnie upłynął on z prędkością światła. Pół roku za nami! W związku z tym miałabym do Was krótkie pytanie, bylibyście zainteresowani postem z 10 najlepszymi książkami 2014 roku (które przeczytałam do tej pory), czy raczej wolelibyście nie wiedzieć co chodzi mi po głowie i nie widzieć spoilerów przed ostatecznym rankingiem pod koniec grudnia?  
PRZECZYTANE:

Pamiętnik z przyszłości, Cecelia Ahern ★★★★
Jaskółka i koliber, Santa Montefiore ★★
Uwodzi w atłasie, Madeline Hunter ★★½
Pani pożądania, Gaelen Foley ★★½
The meeting, Richelle Mead ★★★★
Annabel, Lauren Oliver ★★★★½
Hana, Lauren Oliver ★★★★½
Raven, Lauren Oliver★★★★½
Alex, Lauren Oliver ★★★★½
Love letters to the Dead, Ava Dellaira ★★★★
Strażnik tajemnic, Kate Morton ★★★★
Tysiąc wspaniałych słońc, Khaled Hosseini ★★★★
Kiedy byłeś mój, Rebecca Serle ★★★½
Gdzie indziej, Gabrielle Zevin ★★
Gorycz szczęścia, Susan Lewis ★★★★
Kłamstwa Locke'a Lamory, Scott Lynch ★★★★
Niewidzialny most, Julie Orringer ★★★★
Dom na placu Waszyngtona, Henry James ★★★½
W imię miłości, Jodi Picoult ★★½


STATYSTYKI CZERWCOWE:

Przeczytane: 19
Strony: 5 737
Ocena: 4,31

KSIĄŻKA MIESIĄCA:
STATYSTYKI ROCZNE:

Przeczytane: 54
Strony: 17  283
Ocena: 4,07

RECENZJE:

POSTY:

W PRAWDZIWYM ŻYCIU:
  • Zakochałam się... No dobrze, po zbudowaniu napięcie mogę Was z góry ostrzec, że to miłość
    tylko i wyłącznie jednostronna. Moim wybrankiem został nie kto inny jak Ansel Elgert, za to że tak fantastycznie wcielił się w rolę Augustusa. I mam wrażenie że tak szybko się nie zakończy.
  • Wciąż poszukuję pracy. A mówiąc poszukuję mam na myśli rozesłanie dziesiątek cv i dwie rozmowy za sobą. Rynek pracy potrafi być okrutny dla maturzystów bez doświadczenia zawodowego.
  • Zdałam maturę!!! (Fanfary możecie zachować na potem, naprawdę). Po tygodniach niepewności wreszcie mogę odetchnąć głęboko i rozkoszować się wolnością  (no, prawie). A jeżeli mogę mieć radę dla przyszłych maturzystów. Cóż ABSOLUTNIE NIE WIERZCIE PRÓBNYM KLUCZOM. To tyle w temacie.
  • Moja kochana M. założyła kanał lifestylowy na YouTube. BRAWO! Jako że dopiero zaczyna byłabym wdzięczna za każde okazane jej wsparcie. Zwłaszcza, że wiem, że ma naprawdę wiele ciekawych pomysłów ;)

You Might Also Like

25 komentarze