Z książką w mieście czyli gadżety dla książkoholików


Projekt "Książka w mieście" powstał dla miłośników książek i wszystkiego co może być z nimi związane. 
Choć zaczynamy skromnie od kilku specjalnie zaprojektowanych toreb bawełnianych, to nasz zespół jest pełen pomysłów i niebawem zasypiemy Was kolejnymi gadżetami.
Wszystko co tworzymy powstaje z miłości do książek.


Przy okazji chwalenia się Wam moimi Targowymi zdobyczami, większość zwróciła chyba uwagę na śliczną, niebanalną zakładkę "I love books". Otóż nie mieliście okazji tego zobaczyć, ale owa zakładka w gruncie rzeczy posiadała jeszcze drugą funkcję - stanowiła swego rodzaju wizytówkę dla świeżo otwartej firmy, która wychodzi na przeciw oczekiwaniom takich moli  książkowych jak my.

Dwie dziewczyny, Katarzyna i Monika, ruszyły z pewnym ciekawym projektem. Na swoje stronie www.ksiazkawmiescie.pl otwarły sklep internetowy z gadżetami dla moli książkowych, ludzi, którzy tak jak i ja czy Wy, kochają książki i wszystko co z nimi związane. Póki co każdy z nas ma okazję zamówić jedną z trzech przepięknych i unikatowych, bawełnianych toreb, ale już wkrótce dziewczyny chcą poszerzyć swoją działalność.

Dlaczego o tym wspominam? Bo coraz bardziej zbliżają się mikołajki, a taka torba to doprawdy wymarzony prezent dla każdego książkoholika - i nie tylko. Moja kochana M. od książek trzyma się na dystans a i tak torby po prostu ją zauroczyły.  

Dla osób, które zapiszą się na newsletter dziewczyny przewidziały, specjalny 10 zł rabat, także nie ma co dłużej zwlekac.

Która torba Wam najbardziej przypadła do gustu?

You Might Also Like

10 komentarze