Wyniki konkursu i kilka informacji na przyszłość

Zdaję sobie sprawę z tego, że wyniki konkursu miały być 3 listopada, naprawdę. Ale widzicie czas wolny jakim dysponuje nie jest proporcjonalny do rzeczy, które muszę w tym czasie wykonać. Początkowo notka z rozwiązaniem miała się ukazać w sobotę, potem w niedzielę, a w końcu stanęło na poniedziałku.  Za wszelką zwłokę naprawdę bardzo Was przepraszam - postaram się by więcej się to nie powtórzyło.

Pozwolę sobie jednak potrzymać Was jeszcze chwilkę w niepewności i zacznę od drugiej części tytułu mianowicie informacji.
Jak być może niektórzy z Was zauważyli  wraz z początkiem miesiąca nie ukazało się podsumowanie. Nie jest to jednak spowodowane moim brakiem czasu, ale faktem, że postanowiłam zrezygnować z owych comiesięcznych statystyk. Przeliczanie przeczytanych książek itp. czynności po dziewięciu miesiącach ich wykonywania wydało mi się zupełnie bezcelowe. Tak więc kolejne podsumowanie pojawi się dopiero na koniec grudnia i będzie to podsumowanie całorocznej działalności bloga. 
Drugą sprawą jest planowany powrót do cyklu zapowiedzi i nowości. Wiem, że robiłam w tym kierunku już kilka podejść, ale mam nadzieję, że to będzie tym udanym. Zwłaszcza, że cykl ten cieszył się Waszym szczególnym zainteresowaniem.
I już ostatnie wtrącenie. Jako, że ostatnio przeżywam filmowe oświecenie zastanawiam się czy nie poświecić im jakiegoś szczególnego miejsca. Co o tym sądzicie.


A teraz, nie przedłużając dłużej przejdźmy do losowania

Wszystkie 85 zgłoszeń jeszcze przed wrzuceniem do magicznej filiżanki ;)

Dłoń mojej kochanej M. już wyłowiła zwycięzcę
A oto i nasza zwyciężczyni

Gratuluję Antyśce!
i bardzo proszę o podesłanie adresu na, który ma zostać wysłana nagroda!

You Might Also Like

20 komentarze