KALA - Zlodziejka Ksiazek

KALAKIM JEST KALA?

Kala, niczym pewien przystojny pan z problemami, ma co najmniej pięćdziesiąt twarzy. I gdyby ktoś z Was spytał się jej, która z nich jest prawdziwa, powiedziałaby, że każda, co więcej, prawdopodobnie mówiłaby wówczas prawdę.

Bo Kala to taka trochę nieśmiała osóbka, która odżywa w gronie bliskich znajomych. Hektolitrami pija kawę (<3) przez co pewne osoby chcą wysłać ją na odwyk, poza tym z namiętnością pochłania kolejne i kolejne książki. Ma słabość do nieco ironicznych, przystojnych panów, a choć jej miłość jest zawsze trwała, zazwyczaj nie zostaje skierowana w jednym kierunku. Serce Kali jest dużo i znajduje się w nim miejsce dla wielu osób - i tych żywych i tych literackich. 
Jeżeli Kala akurat nie popija kawy (tudzież herbaty) i nie czyta, prawdopodobnie albo coś gotuje, albo ogląda seriale, albo śpiewa. Ta ostatnia czynność niestety nie spotyka się z przychylnością każdego członka jej rodziny. Bo choć Kala uparcie twierdzi, że posiada talent wokalny, jej papulek nie podziela jej zdania. Trudno, ona i tak nie zamierza przestać.

Kala ma duszę romantyczki. Oprócz tego, że jest nieśmiała, czasami cechuje ją zbytnia naiwność.
Niektórzy mówią, że nieustannie wszystko ironizuje, ale raczej nie wierzyłabym tym słowom. W każdym bądź razie, Kala się z nimi nie zgadza. Ona powiedziałaby o sobie że jest uśmiechnięta i radosna; że patrzy na świat z optymizmem, ale ma realne spojrzenie na swoją własną osobę; no i  że kiedyś, za parę lat będzie o niej głośno, ale chyba nie do końca sprecyzowała z jakiego powodu.


Gdybyście chcieli dowiedzieć się czegoś więcej o tej przesympatycznej osóbce zapraszam na maila
 kala.suder@gmail.com
albo Złodziejkowego facebooka. Tam jej zawsze pełno ;)