Konkurs z wydawnictwem Burda książki

by - maja 14, 2017


Od jakiegoś czasu wspominałam już na fanpage’u o zbliżającym się konkursie i w końcu nadszedł czas by uchylić poinformować o nim oficjalnie. Skoro maj jest dla mnie tak wyjątkowym miesiącem a dodatkowo trafiły do mnie podwójne egzemplarze cudnych tytułów (o których już Wam opowiadałam!), postanowiłam że chociaż minimalnie i Wam umilę nieco ten okres. Mam nadzieję, że licznie weźmiecie udział w konkursie, zwłaszcza że odpowiedzi mają stanowić dla mnie inspiracje przy poszukiwaniu nowych pomysłów na lekturę!

ZASADY

  • Konkurs polega wyłącznie na zgłoszeniu się i zaobserwowaniu fanpage'a bloga/instagramowego konta (po kliknięciu zostaniecie przeniesieni w dany portal)) oraz wykonaniu prostego zadania konkursowego. 
  • Jeżeli interesuje Was wygrana “Ostatniej roli Hattie”: Zostawcie komentarz pod tym postem (wzór poniżej) odpowiadając na pytanie: Jaki jest Wasz ulubiony thriller/kryminał? Jeżeli ten gatunek wciąż jest dla Was niewiadomą odpowiedzcie od jakiego tytułu chcielibyście zacząć przygodę z tym gatunkiem. 
  • Jeżeli interesuje Was wygrana “Córeczki”: na swoim instagramie zamieście zdjęcie z Waszym ulubionym thrillerem/kryminałem a jeśli nie posiadacie ulubieńca w tym gatunku - jaki tytuł z tego gatunku chcielibyście przeczytać. Koniecznie w opisie zdjęcia wspomnijcie o konkursie odbywającym się na moim profilu @kala_reads i umieśćcie hasztag #konkurszkthriller
  • Będzie mi bardzo miło jeśli wspomnicie o konkursie na swoich fanpage'ach, blogach tudzież instagramach, ale nie jest to warunek konieczny. 
  • Wydaje mi się, że nikt z Was nie powinien mieć najmniejszego problemu z wypełnieniem poniższych kroków, a warto powalczyć o nagrody ;)


WZÓR ZGŁOSZENIA NA KONKURS NA BLOGU:

Obserwuję na instagramie jako:
Lubię na FB jako:
Mój e-mail:
Odpowiedź na konkursowe pytanie:

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem rozdania jest Karolina Suder autorka bloga zlodziejkaksiazek.blogspot.com, natomiast fundatorem nagród jest wydawnictwo Burda Książki
2. Nagrodą w konkursie jest nowy egzemplarz książki "Córeczka" Kathryn Croft oraz "Ostatnia rola Hattie" Mandy Majia
3. Rozdanie trwa od 14.05.2017 r. do 31.05.2017 r. do godziny 23:59. Zgłoszenia które pojawią się później, nie będą brane pod uwagę.
4. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie zadania konkursowego oraz dołączenie do obserwatorów instagram @kala_reads  lub polubienie fanpage bloga na facebooku 
5. Można umieścić informacje o konkursie na swoim blogu lub na FB/instagramie
6. Uczestnikiem może być każdy, kto posiada adres korespondencyjny na terenie Polski.
7. Zwycięzca konkursu dot. “Ostatniej roli Hattie” zostanie wyłoniony w drodze losowania, natomiast  dot. “Córeczki” - wybrany przez dwuosobowe jury w osobie autorki bloga i Jego matki chrzestnej Panny M. 
8. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w osobnym poście, w ciągu 7 dni od daty zakończenia rozdania.
9. Jeśli zgłosi się mniej niż 15 osób - rozdanie zostanie anulowane.
10. Ze zwycięzcą skontaktuję się mailowo. W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 3 dni, wylosuję/wybiorę inną osobę.
11. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr4, poz. 27 z późn. zm.).
12. Jako Organizator - zastrzegam sobie prawo wprowadzenia zmian w regulaminie w trakcie trwania konkursu.

You May Also Like

0 komentarze

Każdy Wasz komentarz witam z uśmiechem na ustach. Wszystkie niezmiennie stanowią dla mnie zresztą niewyczerpane źródło motywacji. Będę więc wdzięczna za każdy, nawet najmniejszy pozostawiony przez Was ślad i, w miarę możliwości, postaram się na niego odpowiedzieć.
Kala