Weekend z "Tysiącem pięter": Wieżyczka.pl #1 - Zlodziejka Ksiazek

czwartek, 20 kwietnia 2017

Weekend z "Tysiącem pięter": Wieżyczka.pl #1

Wiemy kto jest wybrankiem Panny Fuller!

Panna Avery Fuller, mieszkanka tysięcznego piętra i bezpośredni powód naszych wszystkich kompleksów (piękno w tej postaci nie jest naturalne!) ma więcej za uszami niż ktokolwiek z Nas mógłby przypuszczać! Odkąd starszy potomek - Atlas, w tajemniczych okolicznościach opuścił Wieżę, rodzina Fullerów znajdowała się u nas pod stałym nadzorem i miesiące obserwacji wreszcie przyniosły owoc! Wiemy co stoi za markotnym nastrojem Panny Avery!

Zmiana nastroju młodej Fullerówny nie uszła naszej uwadze. Nie pomagały wakacje we Florencji (Patrz: Byliśmy na najbardziej ekskluzywnej imprezie tego roku), ani związek z innym mieszkańcem Wieży, Avery Fuller od dawna chodziła dziwnie przygaszona i nieobecna. Czy może mieć to związek ze zniknięciem Atlasa F.? Zdecydowanie tak, chociaż zapewne nie taki jak przypuszczacie. Wszystko wskazuje na to, że Pannę Fuller dręczyło coś więcej niż siostrzana troska. Ding, ding, ding! Ktoś tu źle ulokował uczucia. 

Tajne źródło potwierdza nasze przypuszczenia sprzed kilku miesięcy (Patrz: Romeo i Julia XXII wieku?) jakoby między Avery i Atlasem istniało coś więcej niż więź między przybranym rodzeństwem. Wiemy co sobie teraz myślicie  i totalnie podzielamy ów opinie. Fuj! Droga Panno Fuller: tego kwiatu jest pół światu! Czy naprawdę trzeba było zrywać go z tego samego drzewa?

Komentarze (2348): 


AndertonC:
Przynajmniej wszystko zostaje w rodzinie!

Nadia222176155:
Czy są na to jakiekolwiek dowody poza ogólnymi spekulacjami?

białatab:
Oszczerstwa! Tak się składa, że wiem, że Atlas ma kogoś innego na oku!

22288373728:
Komentarz został usunięty przez administratora.