Światowy Dzień Książki

Światowy Dzień Książki to szczęśliwy okres dla każdego książkoholika. Korzystajac z promocji doprawdy trudno powstrzymać się przed zakupieniem wymarzonego tytułu, prawda? 
Co szykują dla nas księgarnie i wydawnictwa w tym roku?

Matras:

"Z okazji Światowego Dnia Książki zapraszamy do skorzystania w okresie od 24 kwietnia do 7 maja z kodu rabatowego o wartości 25 zł. Rabat można uzyskać wpisując podczas składania zamówienia na kwotę minimum 60 zł hasło "czytamy". Przypominamy, że dostawa zamówienia do jednej z ponad 140 księgarni Matras jest ZA DARMO. Rabat mogą otrzymać klienci zalogowani."

*

Dodatkowo każdy kto w weekend skusi się na spacer z krótkim przystankiem w księgarni może liczyć na 25% rabat

Empik

"Już od 16 kwietnia we wszystkich Empikach do zakupów powyżej 40 zł dodawana jest wydana przez Empik książka "2012" - zbiór opowiadań pięciu polskich pisarzy: Jacka Dehnela, Małgorzaty Kalicińskiej, Rafała Kosika, Zygmunta Miłoszewskiego i Beaty Pawlikowskiej. Kulminacja promocji przewidziana jest na 23 kwietnia, kiedy to wszyscy autorzy spotkają się z czytelnikami w Empiku Junior w Warszawie (godz. 18.00)."

Akurat tą promocją jestem ogromnie rozczarowana. Szkoda, że empik nie kontynuje tradycji "3 w cenie 2"
Jaguar

Każda osoba, która jest już fanem Jaguara i w dniach 19-27.04.2012 polubi fan page L&L księgarnia internetowa (http://www.facebook.com/​pages/​LL-Ksi%C4%99garnia-internet​owa/128110057271541) będzie mógł zakupić książki "Cień przeznaczenia", "Bestiariusz Stracharza", "Piosenki dla Pauli" w promocji 30% taniej*!

*do ceny promocyjnej należy doliczyć koszt przesyłki za pobraniem 13,00 pln.

Warunek konieczny - zamówienie będzie zrealizowane po założeniu zamówienia na adres: anna.rymarzak@ll.com.pl w temacie wpisując PROMOCJA FACEBOOK w treści:tytuł książki, ilość egzemplarzy, imię i nazwisko + nazwa wyświetlana na Facebooku (jeśli jest inna niż
imię i nazwisko), adres wysyłki, telefon.

Świat książki

Jak przez cały rok zresztą, Weltbild oferuje swoim klientom różnorodną ofertę tematyczną. Tym razem można skorzystac z promocji do 30% taniej na bestsellerry Świata Książki zarówno w klasycznej formie, jak i audiobooka. Oferta znajduje się tutaj

Kraków:

"Biblioteka im. Eduarda Mendozy Instytutu Cervantesa w Krakowie (ul. Kanonicza 12) zaprasza do wspólnej lektury Don Kichota. Dla osób, które przyjdą do Biblioteki 23 kwietnia od 12.00 do 18.00 i przeczytają na głos ulubiony fragment dzieła, organizatorzy przygotowali prezenty w postaci książek i róż."

Program Empiku: "Program obejmie prowadzony przez Rafała Dąbrowskiego kurs szybkiego czytania "500 słów na minutę" (środa, godz. 17), spotkania z: autorką i tłumaczką książek dla najmłodszych Barbarą Gawryluk (czwartek, godz. 17), a w przyszłym tygodniu także ze znaną z licznych sukcesów kulinarno-wydawniczych siostrą Anastazją (13 kwietnia, godz. 16), od 21 lat piszącym o samochodach Piotrem R. Frankowskim (14 kwietnia, godz. 17), autorką książek kucharskich dla dzieci Joanną Krzyżanek (15 kwietnia, godz. 12), jak również wiele innych atrakcji."

You Might Also Like

3 komentarze