sobota, 3 września 2011

Poszukiwanie recenzentów

Wakacje dobiegły końca. Za nami zresztą również już pierwsze dni szkoły. Osobiście muszę przyznać, że wbrew gnębiącym mnie obawom, jak na razie wszystko układa się na jak najlepszej drodze. Trafiłam na świetną klasę i wychowawcę, a choć niektórzy nauczyciele  wydają się być nieprzychylnie nastawieni, cóż, nie wszystko może być idealne. Dlatego jeżeli nic nie ulegnie zmianie, z pewnością znajdę czas by przynajmniej raz w tygodniu opublikować jakąś recenzję.

Moi drodzy jak pewnie niektórzy z Was doskonale już wiedzą portal Sztukateria poszukuje recenzentów. Szczegółowe informację możecie uzyskać bezpośrednio od redaktorów pisząc do nich na maila lub numer GG. Zdecydowanie warto. Atmosfera na portalu jest przyjazna, poza tym współpraca otwiera przed nami nowe doświadczenia.


Najbliższa recenzja  ukaże się jutro, albo dopiero w środę gdyż w poniedziałek wyjeżdżam na wyjazd integracyjny. Życzę Wam samych sukcesów w szkole, a tym, którzy wciąż cieszą się wolnymi dniami, udanych wakacji.
  

4 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsze, że pierwsze dni w nowym miejscu już za Tobą:). Na pewno będzie dobrze. Trzymam kciuki i pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Miłego wyjazdu, baw się dobrze. A w szkole wszystko na pewno się z czasem ułoży po Twojej myśli. Byle do przodu :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Udanego wyjazdu i dobrej zabawy! :))

  OdpowiedzUsuń

Każdy Wasz komentarz witam z uśmiechem na ustach. Wszystkie niezmiennie stanowią dla mnie zresztą niewyczerpane źródło motywacji. Będę więc wdzięczna za każdy, nawet najmniejszy pozostawiony przez Was ślad i, w miarę możliwości, postaram się na niego odpowiedzieć.
Kala